Чому варто віддати перевагу препарату FertilWoman® Plus при лікуванні безплідності у порівнянні з іншими препаратами на українському ринку

5 November, 2021

Навіть якщо процес запліднення є фізично та психологічно безболісним, він далеко не завжди буває успішним, і не кожна запліднена яйцеклітина насправді стає дитиною.

Що таке безпліддя?

За відсутності порушень більшість пар завагітніють протягом шести місяців. Після припинення прийому протизаплідних засобів жінці потрібно в середньому від шести до дванадцяти місяців, щоб завагітніти.

Згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), пара вважається безплідною, якщо жінка не завагітніла протягом одного року після регулярного статевого акту без запобігання. Відповідно до цього критерію від 1,5 до 2 мільйонів пар в Україні страждають від безпліддя. Приблизно у 30% випадків причина небажаної бездітності лежить на жінці, і у 30% — на чоловікові. Ще 30 відсотків безплідні. Це означає, що обидва партнери страждають на порушення фертильності. Інші десять відсотків — причини не можуть бути знайдені.

FertilWoman® Plus при лікуванні безпліддя

Що викликає безпліддя?

Вік — важливий фактор ризику невиконаного бажання мати дітей. З віком фертильність природно знижується. У той час, як ймовірність вагітності за цикл для жінок віком від 19 до 24 років становить 30 відсотків, ймовірність вагітності за цикл для жінок віком від 25 до 33 років знижується до 18 відсотків. Для 34–44-річних це лише 13 відсотків.

Незалежно від цього можуть бути певні порушення фертильності, що перешкоджають вагітності.

Порушення фертильності у жінок

Діапазон можливих причин у жінок широкий, наприклад:

  • Гормональні та менструальні порушення.
  • Дуже надмірна або недостатня вага.
  • Захворювання щитовидної залози.
  • Розлади яєчників (відсутність овуляції або недостатнє утворення фолікулів).
  • Спайки маткових труб після запалення.
  • Захворювання цервікального каналу та піхви.
  • Зміни в матці, спричинені міомою (доброякісними маточними вузлами).
  • Ендометріоз (наявність слизової оболонки матки поза оболонкою порожнини матки).

Зовнішні чинники можуть відігравати важливу роль: наприклад, стрес, токсини навколишнього середовища, куріння, алкоголь, наркотики, деякі ліки.

Що робити, якщо вагітність не настає? Препарати для лікування безпліддя у жінок, який вибрати?

Приблизно у десяти відсотках випадків лікарі не можуть знайти жодних біологічних причин, через які бажання пари мати дітей залишається невиконаним, навіть попри ретельні обстеження. Тоді очевидно вплив психологічних причин, стресу та нестачі вітамінів та мінералів. Тоді й репродуктивна медицина може допомогти.

Для покращення репродуктивної функції у жінок, а також лікування безпліддя на українському ринку є кілька препаратів, у тому числі: Фертиловіт F 35+, ГаммаФертил for woman, ПроФертил жіночий та FertilWoman® Plus. Для того, щоб віддати перевагу якомусь одному з даного списку, розглянемо склад і дію кожного з БАДів.

Фертиловіт F 35+

БАД рекомендований лише для зрілих жінок (старше 35 років) під час лікування безпліддя. Відразу варто зауважити, що вік жінок, які страждають від безпліддя в Україні, значно менший. У складі препарату фолієва кислота, вітамін С, вітаміни групи B, залізо, йод. Даний препарат не можна застосовувати якщо ви хворієте на аутоімунний тиреоїдит, якщо у жінки проблеми з метаболізмом заліза або є непереносимість якогось одного зі складових компонентів. Погодьтеся список значний.

ГаммаФертіл for woman

Цей комплекс лікує жіноче безпліддя лише ендокринного походження. Заснований на активних природних компонентах, у складі крім них має вітамін С, магній, йод, вітамін В6, фолієву кислоту, селен і вітамін В12. На відміну від комплексу FertilWoman® Plus, немає таких важливих компонентів, як: L-аргінін, Інозитол, L-карнітин і Лютеїн. Також має досить значний перелік протипоказань: індивідуальна непереносимість, захворювання серцево-судинної системи, порушення функції нирок та печінки, схильність до кровотеч.

ПроФертил жіночий

У складі препарату фолієва кислота, селен, вітамін Е, Омега 3 жирні кислоти та ряд екстрактів рослинного походження. У порівнянні з вітамінно-мінеральним комплексом FertilWoman® Plus також не має таких важливих для покращення репродуктивної функції компонентів, як L-аргінін, Інозитол, L-карнітин і Лютеїн.

ФертілВумен Плюс у лікуванні безпліддя у жінок

FertilWoman® Plus

Компанія Babystart розробила удосконалений мінерально-вітамінний комплекс FertilWoman® Plus. Ефективність препарату доведена успішною комплексною терапією жіночої безплідності у тисячі українських пар. ФертілВумен Плюс буде корисним не тільки в лікуванні безпліддя у жінок, але також при плануванні (підготовці) вагітності та при підготовці до ДРТ.

У складі всі необхідні жінці мінерали та вітаміни: L-аргінін, Інозитол, L-карнітин і Лютеїн, селен, цинк, магній, залізо, мідь, фолієва кислота, вітамін В1, В2, В3, В6, вітамін С та Е, вітамін В5 та В12. Попри те, що протипоказань немає (крім індивідуальної непереносимості компонентів), перед прийомом краще проконсультуватися з лікарем. Багато пар вибрали лікування безпліддя препаратом ФертілВумен Плюс успішно вагітніли і народжували здорових дітей. Гінекологи України та Європи також радять цей комплекс для покращення репродуктивних функцій.