Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)
Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)

  FertilTime – тест на овуляцію

  (0 отзывов)

  Тести на овуляцію

  Кількість
  -+
  370 грн
  Точність 99%
  Результат через 5 хвилин
  Вироблений у Великій Британії

  Наш тест на овуляцію FertilTime – це простий у використанні домашній скринінговий тест, який дозволяє визначити 2 найкращі дні для зачаття.

  Що таке овуляція

  Під час кожного менструального циклу в яєчниках розвивається та дозріває одна яйцеклітина. Овуляція – це час, коли зріла яйцеклітина потрапляє у маткову трубу. Зазвичай це відбувається приблизно через 16 днів після першого дня останньої менструації, і жінка може зачати дитину лише протягом декількох днів під час овуляції – ось чому так важливо знати, коли відбувається овуляція!

  Як можна перевірити овуляцію?

  Ви можете перевірити сечу на наявність ЛГ за допомогою одного з наших тестів на овуляцію FertilTime, який є простим у використанні. Наш домашній тест на овуляцію призначений для завчасного попередження про те, коли у жінки відбувається овуляція, і, отже, може визначити, коли є найбільші шанси на зачаття.

  Що таке FertilTime

  Наш тест на овуляцію FertilTime – це простий у використанні домашній скринінговий тест, який дозволяє жінкам визначити 2 найкращі дні для зачаття. Цей швидкий і надійний тест працює, виявляючи підвищений рівень лютеїнізуючого гормону (ЛГ) у сечі – ознака того, що овуляція ось-ось станеться. Точність тесту перевищує 99% – це один із найточніших і надійних тестів, що дозволяють визначити, коли у жінки найбільш фертильний період. Набір містить 5 тестів на овуляцію ECOstrip™ Midstream™.

  FertilTime дозволяє жінкам ефективно перевірити свої найкращі шанси на зачаття, не виходячи із власного будинку.

  Чому саме FertilTime

  • 5 тестів в упаковці
  • Точність понад 99%
  • Результати за 5 хвилин
  • Просто у використанні
  • Вироблено у Великій Британії

  Як користуватись FertilTime

  Перед проведенням тесту

  До проведення тесту необхідно знати звичайну тривалість вашого менструального циклу, щоб переконатися в тому, що ви правильно вибрали час для проведення тестування з метою визначення сплеску ЛГ.

  Тривалість циклу розраховується з початку менструації (перший день повноцінної менструації) – це 1-й день. Останнім днем циклу вважається останній день перед початком наступної менструації. Кількість днів, що вийшла, і буде складати тривалість вашого циклу.

  Бажано не мочитися протягом чотирьох годин перед тестом на овуляцію та уникати надмірного вживання рідини перед тестом. Не слід використовувати першу ранкову сечу.

   

  Вийміть тестову паличку з фольгованої упаковки, зніміть ковпачок і вставте ковпачок на протилежному кінці тесту, щоб подовжити пристрій та уникнути попадання сечі на руку.

  Утримуючи тест великим і вказівним пальцями, помістіть абсорбуючий наконечник або у струмінь сечі не менше ніж на 10 секунд, або зануріть абсорбуючий наконечник у зразок сечі на 10 секунд. Будьте обережні, щоб сеча не потрапила у віконця для тестування.

  Закрийте ковпачок і покладіть тест у горизонтальному положенні віконцями догори.

  Перевірте результат через 5 хвилин (але не пізніше 10 хвилин), якщо не з’являться червоні лінії, зачекайте ще хвилину.

   

  Інтерпретація результатів

  Негативний – якщо ви бачите лише одну червону лінію у контрольному віконці і не бачите червоної лінії у тестовому вікнонці у формі серця, ваш сплеск ЛГ не виявлено. Спробуйте завтра ще один тест. Якщо ви бачите лінію у контрольному віконці та світлішу червону лінію у тестовому вікнонці у формі серця, це також негативний результат.

  Позитивний – якщо ви бачите червону лінію в контрольному віконці і таку ж або темнішу червону лінію у тестовому вікнонці у формі серця, ваш сплеск ЛГ був виявлений, і ви досягли свого максимального фертильного часу. Найкращий час для зачаття дитини – наступні 48 годин, і в цьому циклі немає потреби повторювати тест.

  Недійсний – якщо в контрольному віконці не з’являється червона лінія, то тест недійсний, вам слід повторити тест з новою паличкою.

  У вас є питання?

  Ми зібрали найчастіші питання і постаралися максимально розгорнуто на них відповісти. Ви також можете надіслати нам своє питання, на яке ми відповімо якнайшвидше.

  Наскільки точним є тест на овуляцію FertilTime?

  Була проведена клінічна оцінка, під час якої результати, отримані з допомогою тесту FertilTime Ovulation Test, порівнювалися з еталонним тестом на ЛГ. Кореляція між результатами двох тестів становила >99%.

  Наскільки чутливим є тест на овуляцію FertilTime?

  Тест на овуляцію FertilTime визначає лютеїнізуючий гормон (ЛГ) у сечі при концентрації 25 млU/мл або вище. Це той рівень, який зазвичай корелює зі сплеском ЛГ.

  Чи впливає на тест прийом алкоголю чи ліків?

  Алкоголь може стати на заваді проведенню тесту. Ми не рекомендуємо використовувати тест після вживання алкоголю. Також вам слід проконсультуватися з лікарем, якщо ви приймаєте будь-які гормональні препарати. Використання оральних контрацептивів, годування груддю чи вагітність можуть вплинути на результати.

  Чому мені не слід використовувати першу ранкову сечу і в який час проводити аналіз?

  Ми не рекомендуємо першу ранкову сечу, тому що вона концентрована і може дати хибнопозитивний результат. Підходить будь-який інший час доби.

  Для досягнення найкращих результатів намагайтеся збирати сечу в один і той самий час дня.

  Чи вплине кількість випитої рідини на результат?

  Велике споживання рідини перед обстеженням призведе до розведення гормону у сечі. Ми рекомендуємо обмежити споживання рідини приблизно за 2-4 години до проведення тесту.

  Коли я бачу позитивний результат, коли краще зайнятися сексом, щоб спробувати зачати дитину?

  Овуляція, ймовірно, відбудеться протягом наступних 24-36 годин, які є найродючішим періодом вашого циклу, тому зараз найкращий час для зачаття дитини.

  Тільки для діагностики in vitro. Не для внутрішнього використання. Не використовувати повторно. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі від 2°C до 30°C і не заморожувати. Не використовуйте, якщо обгортка фольги пошкоджена. Не використовуйте після дати “використовувати до”, надрукованій на упаковці.

  Доставка

  Після оформлення замовлення на сайті, з Вами зв’яжеться наш менеджер для узгодження умов доставки (як правило, протягом 2 годин).

   

  ДОСТАВКА БУДЬ-ЯКОГО ЗАМОВЛЕННЯ

  Доставляємо Новою Поштою без передоплати на відділення або кур’єром Нової пошти.

  Якщо замовлення було оформлене до 16:00, відправка замовлення проводиться в день оформлення замовлення. Якщо замовлення було оформлене після 16: 00, то відправка-на наступний робочий день.

  Ви оплачуєте вартість товару при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти (плюс послуги післяплати, плюс вартість доставки). 

   

  ОПЛАТА ТОВАРУ ТІЛЬКИ У ГРИВНЯХ 

  Готівкою:

  – При доставці товару кур’єром Нової пошти.

  – При отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.

   

  Приват24:

  – Оплата товару кредитною карткою ПриватБанку через платіжну систему Приват24.

  Відгуки

  Be the first to review “FertilTime – тест на овуляцію”

  Your email address will not be published.

  There are no reviews yet.

  Сташенко Ніна Сергіївна
  Акушер-гінеколог, гінеколог
  10років досвіду
  201жінка стала матір'ю

  Досвідчений акушер гінеколог. Займається лікуванням патологій матки, поліпів, кісти яєчників, доброякісними утвореннями яєчників, матки.

  Практикує консервативну та оперативну гінекологію, ведення вагітності, пологів.

  Залишились питання?

   Babystart® помогает семьям с 1996 года

   Компания была создана в городе Ноттингем (Великобритания), как маленькая семейная компания. Сегодня Babystart® зарегистрированная торговая марка в Великобритании, Европе и США. Штаб-квартира и производственные площадки находятся в Великобритании.